استفاده از کاغذ رول فیلتر هوا برای دریچه کانال کولر!

در این قسمت از مقاله قصد دارین تا در رابطه با کاغذ رول فیلتر هوا و انواع مختلف آن توضیح دهیم بنابراین تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

98٪ آلومینیوم و 2٪ سیلیکون و آهن است که مقاومت آن را در برابر پارگی توضیح می دهد. این متریال سطوح براق و مات را با هم ترکیب می کند، اما این تاثیری بر کیفیت و تنوع کار ندارد.

کناره ها فقط به این دلیل که در طول فرآیند ساخت با غلتک های فولادی صیقلی تماس متفاوتی دارند بافت متفاوتی دارند. به عنوان یک استثنا، فقط می توان فویل را با پوشش نچسب نام برد – همیشه روی یک ورق پخت با طرف مات قرار می گیرد.

کاغذ رول فیلتر هوا

فویل برای پختن غذا روی حرارت بالا ساخته شده است – حتی می توان از آن به جای ظروف در شرایط کمپینگ برای سرخ کردن گوشت یا سیب زمینی روی آتش استفاده کرد.

برخلاف کاغذ پوستی، این ماده از آتش نمی ترسد. فویل اغلب توسط خانم‌های خانه‌دار استفاده می‌شود که نسبت به پوسته‌هایی که در طول فرآیند پخت روی سطح ظرف ایجاد می‌شود، منفی هستند.

برای اینکه ماهی، پای، گوشت یا کاسه خیلی سرخ نشوند، باید از فویل یک نوع چادر درست کنید و بین آن و ظرف داخل آن حدود 2.5 سانتی متر فاصله بگذارید و مواد تکان نخورد. لبه ها را فشار دهید